Hotel Alpen Village Livigno

Hotel Alpen Village ***

Położony w odległości 250 metrów od wyciągu Teola Pianoni-Bassi – przy dobrych warunkach śniegowych można zjechać na nartach. Alpen Village składa się z siedmiu 3-piętrowych domów połączonych ze sobą korytarzami. Brak windy.
Pokoje ok 16-20 metrów, z tv, łazienką, prysznicem, suszarką do włosów. Dostawka dla 1 lub 2 osób (łóżko piętrowe).

Hotel położony 50 metrów od przystanku skibusa, basen( obowiązkowy czepek ), siłownia, centrum wellness, mini-klub dla dzieci oraz parking niestrzeżony w cenie, wypożyczalnia i serwis narciarski z tyłu hotelu, sklep duty – free, wi-fi w cenie.
Do centrum Livigno ok 1,5 km ( ski-busy kursują co 15 minut).

Wyżywienie: posiłki serwowane są w dużej klimatycznej jadalni. Śniadanie serwowane jest w formie bufetu natomiast na obiadokolacji goście mają do wyboru bufet sałatkowy a także dania z karty. Dodatkowo można ją wzbogacić o wino wybrane z bogato wyposażonej piwniczki. Restauracja serwuje głównie dania włoskie i specjalności regionalne, ale zdarzają się również dania kuchni międzynarodowej. W hotelu znajduje się także bar serwujący napoje alkoholowe jak i bezalkoholowe.

Dodatkowe informacje:
1.świadczenie zaczyna się w sobotę o godz. 16.00 a kończy w następną sobotę o godz. 10.00

 

TERMIN  OD-DO

osoba dorosła

trzecia osoba w pokoju powyżej 11 roku życia

dziecko 9-11 lat

dziecko do 8 roku życia

16-23.01.2021

660€

500€

390€

100€

 

 

 

 

 

 

 

Karnety narciarski

Karnet narciarski  dorosły: 197 euro 

Karnet narciarski  junior (01.01.2005): 98 euro

Karnet narciarski  baby (01.01.2012): gratis

PROMOCJA do 08.10.2020r.

Zniżka dla dziecka tylko przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

CENA ZAWIERA:

7 noclegów
wyżywienie: śniadanie (bufet) i obiadokolacja (wybór z karty)
opiekę organizatora szkolenia
korzystanie z basenu, sauny, siłowni oraz centrum wellness
mini-klub dla dzieci
parking
internet

CENA NIE ZAWIERA:

napojów do obiadokolacji
taksy klimatycznej
szkolenia narciarskiego oraz animacji dla dzieci
karnetu narciarskiego
ubezpieczenia KL i NNW oraz OC

DOPŁATY:

szkółka narciarska oraz animacje dla dzieci
szkolenie narciarskie dla dorosłych

 

Gdzie jeździmy – Livigno

mapa livignoMiasteczko, które zachwyci nawet najbardziej wymagającego człowieka. Dojazd do niego możliwy jest z dwóch stron: Od strony Szwajcarii poprzez tunel, który jest otwarty wahadłowo oraz od strony Bormio. Położone jest w dolinie pomiędzy dwoma górami: Carosello i Mottolino, a na jego początku rozciąga się malownicze jezioro, które nabiera blasku dzięki promieniom słonecznym, które w Livigno są zjawiskiem dosyć częstym. Poza świetnymi warunkami do jeżdżenia na nartach oraz na snowboardzie można skosztować cudownej włoskiej atmosfery, która tam panuje. Wieczorami jest mnóstwo miejsc, do których można się udać, aby odpocząć od szaleństw na stokach wschodnich alp, a można się zmęczyć, gdyż jest ich aż 115 km!! Livigno przyciąga do siebie różnorodnością jaką oferuje oraz dodatkowo tym, że jest objęte strefą bezcłową. W blisko 250 sklepach w całym miasteczku można zaopatrzyć się w tanią elektronikę, kosmetyki oraz alkohol.

Tras w Livigno jest ponad 115 km. Łatwe trasy stanowią 26%, średnie 61% a trudne 13%. Również narciarstwo biegowe jest dobrze rozwinięte. W Livigno znajduje się 40km tras biegowych – 10 km trudnych, 25 km średnich i 5 km łatwych. Dodatkowo dla narciarzy biegowych jest pętla o długości 2 km oświetlona codziennie do 24:00.
Strona Carosello wyciągi – 10 wyciągów (2x gondolka 8-osobowa; 2 x gondolka 6-osobowa; 6 x krzesełko) oraz na niższych wysokościach 9 wyciągów orczykowych.
Strona Mottolino wyciągi – 9 wyciągów ( 1 x gondola; 2 x orczyk; 6 x krzesełko)

PROPONOWANA TRASA DOJAZDU:
Siewierz-Pyrzowice-Ostrava-Olomouc-Brno-Znojmo-Stockerau-Kerms-St.Polten-Linz-Salzburg- Insbruck- Landeck- Pfunds- Martina- Zernez- Livigno. Z Insbrucka kierunek Bregenz (Szwajcaria). Dalej autostradą A 12 do na wysokości Landeck zjazd z autostrady na St. Moritz , dalej Pfunds następnie zjazd na drogę nr 315 do miejscowości Martina( Szwajcaria), dalej drogą nr 27 przez Zernez, tu należy odbić w lewo drogą 28 w kierunku na tunel Munt la Schera przez który wjeżdżamy do Włoch).

Tunel Munt la Schera jest ważnym tunelem dla wjeżdżających i wyjeżdżających z Livigno, ponieważ w sobotę, kiedy zaczynają się i kończą się turnusy narciarskie ruch odbywa się tutaj wahadłowo. Dla wyjeżdżających z Livigno tunel jest otwarty od 5:00 do 11:00 i jeżeli ktoś w tym czasie nie zdąży to będzie musiał czekać na wyjazd, aż do godziny 18:00, kiedy zaczyna się ponownie ruch wahadłowy. Dla wjeżdżających do Livigno tunel jest otwarty od 11:00 do 18:00. W inne dni tygodnia ruch tutaj odbywa się cały czas wahadłowo.

 

  • Zalecamy wykupienia ubezpieczenia KL, NNW i OC, oraz ubezpieczenia od rezygnacji ( razem z COVID ).
  • Wypadki pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających nie są objęte ubezpieczeniem
  • Do 16 roku życia istnieje obowiązek jazdy w kaskach, natomiast my prowadzimy szkolenie tylko w kaskach i polecamy je dla każdego!!!
  • Hotelowe centrum wellness dostępne jest tylko i wyłącznie dla osób dorosłych
  • Dzieci mogą przebywać na basenie w hotelu tylko pod opieka osób pełnoletnich
  • W przypadku zajęć dodatkowych dla dzieci oraz korzystania z wyciągów krzesełkowych, rodzice są zobowiązani do towarzyszenia dzieciom, lub wyrażenie zgody na przebywanie dzieci/ wyjazd na wyciągu krzesełkowym pod opieką osób trzecich
  • W przypadku gdy po pierwszym dniu jazdy jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia dziecka do grupy najmniej zaawansowanej, organizatorzy szkolenia zastrzegają sobie prawo do wyłączenia dziecka ze szkolenia ( konieczność jazdy 1 dziecko na 1 instruktora, możliwy zwrot pieniędzy na niewykorzystane szkolenie )

 


Informacje o szkoleniach narciarskich link

Formularz zgłoszeniowy LINK

Copyright © Kramer Sport 2016. All rights reserved.