Hotel Touring PredazzoHotel Touring *** dolina Val di Fiemme

Hotel od ponad 30 lat gwarantuje prawdziwą włoską gościnność w przyjemnej, domowej atmosferze. Niedawno odnowiony i ciągle ulepszany, położony w centrum Predazzo, Hotel Touring***, który gościł samego Adama Małysza podczas Mistrzostw Świata w Predazzo w 2003 roku, kiedy to zdobył dwa złote medale. Przy wejściu do hotelu w gablocie znajduje się pamiątkowe zdjęcie Naszego Mistrza wraz z tortem w kształcie medalu, jaki na jego cześć przygotował szef hotelowej kuchni.Położenie:
Na wysokości ok. 1018 m n.p.m., w centrum Predazzo, w Dolinie Val di Fiemme, we włoskim Trydencie , ok. 1 km od najbliższych wyciągów narciarskich Ski Center Latemar i ok. 6 km od wyciągów Alpe Lusia, natomiast od wyciągów Alpe Cermis ok. 14 km.Hotel posiada recepcję, windę, restaurację, bar, przechowalnie sprzętu narciarskiego, parking (gratis). Internet (WiFi, gratis). W każdym z 30 pokoi znajduje się TV, suszarka do włosów oraz sejf. Przystanek ski- busa znajduje się bezpośrednio przed hotelem.W centrum wellness (wstęp pow. 12 lat ): sauna, łaźnia turecka, prysznic tropikalny, hydromasaż, kneipp, strefa relaksu.

Dodatkowe informacje:
1. świadczenie zaczyna się w sobotę o godz. 12.00 a kończy w następną sobotę o godz. 10.00
2. Rezerwacja miejsca 30% ceny imprezy, pozostała kwota płatna 30 dni przed imprezą.

hottouring 1touring 2

TERMIN  OD-DO

osoba dorosła

dzieci do 8 r.ż.

dzieci od 8 r.ż do 14 r.ż

dzieci od 14 r.ż. do 16 r.ż. 

02-09.02.2019

520€  485€

120  100€

395  365€

 410  385€

Karnety ze zniżką dla klientów Kramer Sport

Dorosły:   249 euro 

Dziecko (urodzone po 20.11.2010): Gratis

Junior (urodzony po 26.11.2002): 174 euro

PROMOCJA do 16.09.2018r.

Zniżka dla dziecka tylko przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

CENA ZAWIERA:
• 7 noclegów
• śniadania i obiadokolacje
• słodki poczęstunek po nartach
• ubezpieczenie KL i NNW
• opiekę organizatora szkolenia
• korzystanie z centrum wellnes
• parking
• internet

CENA NIE ZAWIERA:
• napojów do obiadokolacji
• szkolenia narciarskiego oraz animacji dla dzieci
• karnetu narciarskiego
• taksy klimatycznej

DOPŁATY:
• karnet
• szkółka narciarska oraz animacje dla dzieci
• szkolenie narciarskie dla dorosłych

Karnet 6 dniowy Fiemme – Obereggen:

Karnety ze zniżką dla klientów Kramer Sport

Dorosły : 249 euro
dziecko ( urodzone po 20.11.2010 ) : karnet Gratis
Junior ( urodzony po 26.11.2002) : 174 euro

Gdzie jeździmy – Val di Fiemme

val_di_fiemme_mapa_tras_ski_mapRegion narciarski Val di Fiemme według wielu przewodników określany jest mianem przedsionka Dolomitów. Na Val di Fiemme składa się pięć ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Passo Rolle, Alpe Lusia, Passo Lavaze i Ski Center Latemar.

Val di Fiemme oferuje łącznie ponad 140 km świetnie utrzymanych tras narciarskich. 55 km to trasy narciarskie dla dzieci i początkujących, 60 km tras jest przeznaczonych dla średnio zaawansowanych narciarzy, a 25 km należy do tras trudnych. Łącznie w całym regionie jest 7 kabinowych wyciągów narciarskich, 27 wyciągów krzesełkowych i 13 wyciągów orczykowych. Całość dopełniają 3 snowparki. Łącznie jest 47 wyciągów, mających łączną długość 75 km. Dla najmłodszych przygotowano parki śnieżne ze specjalnymi wyciągami taśmowymi na tzw. oślą łączkę. Głównymi miejscowościami rejonu są Cavalese i Predazzo. Sezon rozpoczyna się od pierwszych dni grudnia i trwa do początku kwietnia. Stoki położone są na wysokości od 1000 do 2300 m.n.p.m., co gwarantuje pewne warunki śniegowe. Bogata, nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli każdego – od początkujących po zaawansowanych narciarzy.

Ski Center Latemar – Obereggen to największy ośrodek w dolinie Val di Fiemme, posiadający 34 trasy o łącznej długości ok. 50 km, 2 gondole, 13 wyciągów krzesełkowych i 2 orczyki.. Na zaawansowanych narciarzy czeka „łakomy kąsek” w postaci czarnej trasy „Piste Agnello” w Pampeago.

Alpe Cermis to ośrodek szczególnie godny polecenia rodzinom. Trasy są tu szerokie i niezbyt strome. Na dzieci czeka nartostrada „Cermislandia”. W Alpe Cermis wytyczono w sumie 10 tras niebieskich, 11 czerwonych i 5 czarnych. Na szczególną rekomendację zasługuje czarna „Pista Olimpia” w Cavaleze, z której roztacza się przepiękna panorama całej doliny Val di Fiemme.

Bellamonte – Alpe Lusia -region oferuje odwiedzającym 24 km tras zjazdowych, z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak:snowpark, trasa do narciarstwa biegowego wokół Bellamonte. Wyciągi narciarskie są nowoczesne i spełnieją oczekiwania najbardziej wymagających narciarzy. Dzięki systemowi sztucznego naśnieżania możemy być pewni dobrych warunków narciarskich bez względu na pogodę.


Regulaminy do pobrania i warunki uczestnictwa

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Warunki uczestnictwa, udziału w imprezie turystycznej

Warunki uczestnictwa w szkoleniu narciarskim

  1. zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia OC, które działa w momencie kiedy wyrządzą Państwo na stoku szkodę na rzecz osób trzecich
  2. wypadki pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających nie są objęte ubezpieczeniem
  3. do 16 roku życia istnieje obowiązek jazdy w kaskach, natomiast my prowadzimy szkolenie tylko w kaskach i polecamy je dla każdego!!!
  4. hotelowe centrum wellness dostępne jest tylko i wyłącznie dla osób dorosłych
  5. dzieci mogą przebywać na basenie w hotelu tylko pod opieka osób pełnoletnich
  6. w przypadku zajęć dodatkowych dla dzieci oraz korzystania z wyciągów krzesełkowych, rodzice są zobowiązani do towarzyszenia dzieciom, lub wyrażenie zgody na przebywanie dzieci/ wyjazd na wyciągu krzesełkowym pod opieką osób trzecich
  7. w przypadku gdy po pierwszym dniu jazdy jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia dziecka do grupy najmniej zaawansowanej, organizatorzy szkolenia zastrzegają sobie prawo do wyłączenia dziecka ze szkolenia ( konieczność jazdy 1 dziecko na 1 instruktora, możliwy zwrot pieniędzy na niewykorzystane szkolenie )

Informacje o szkoleniach narciarskich

Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych

Copyright © Kramer Sport 2016. All rights reserved.