SZKOLENIA NARCIARSKIE

Szkolenie narciarskie dla dzieci

Grupy szkoleniowe liczą od 6 do 8 dzieci co pozwala instruktorowi skupić się nad umiejętnościami każdego dziecka z osobna. W pierwszym dniu zajęć następuje sprawdzenie umiejętności narciarskich dzieci i podział na poszczególne grupy. Podczas całego szkolenia możliwe są  dalsze zmiany związane    z postępami kursantów-staramy się, aby każde dziecko było w grupie, która w najlepszy sposób odpowiada jego umiejętnościom narciarskim. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10 i trwa do godziny 15.30. W takcie zajęć robimy godzinną przerwę na lunch i wtedy dzieci wracają pod opiekę rodziców. Podczas szkolenia dzieci są przez nas filmowane kamera go-pro w wysokiej rozdzielczości. W trakcie szkolenia dzieci będą uczone podstaw jazdy na tyczkach. Tyczki slalomowe SOFTPOLE to doskonała zabawa dla wszystkich pragnących zasmakować jazdy sportowej. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości tyczki te są w pełni bezpieczne, giętkie i lekkie, przez co nie powodują obrażeń i bolesnych uderzeń, pozwalają przezwyciężyć obawę związaną z prędkością. Są to szczególnie ważne cechy w trakcie nauki.

Po powrocie z nart proponujemy  zajęcia animacyjne dla dzieci. Na zajęciach animacyjnych Państwa dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, sportowych, grach na playstation move, zajęciach na basenie, konkursach, pokazach szkoleniowych, seansach filmowych.

Pobyt kończymy zawodami narciarskimi z pomiarem czasu  i nagrodami.

Cena szkółki narciarskiej dla osób które wykupiły wyjazd z KRAMER SPORT: Uzgadniane indywidualnie

 

 Szkolenie narciarskie można wykupić na miejscu we Włoszech lub Austrii po rozpoczęciu usługi hotelarskiej.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Dla tych z Państwa, którzy chcą poprawić swoje umiejętności narciarskie oferujemy szkolenie pod okiem trenera lub instruktora narciarstwa. Szkolenie dla dorosłych odbywa się w wymiarze 2,5 godziny. Do celów szkoleniowych w przypadku osób dorosłych również stosujemy nagrywanie ich jazdy na stoku kamera go-pro, która następnie jest omawiana przez instruktora prowadzącego grupę.

Aby szkolenie mogło się odbyć potrzebne jest minimum 5 zgłoszeń od osób dorosłych.

Dla tych z Państwa, którzy myślą o podszkoleniu swojej jazdy pod okiem instruktora, ale nie chcą brać udziału w całym szkoleniu, istnieje możliwość wykupienia indywidualnych lekcji, które mogą odbywać się przed lub po zakończonym szkoleniu dzieci, dorosłych.

cena szkolenia dla dorosłych :  Uzgadniane indywidualnie

Szkolenie narciarskie można wykupić na miejscu we Włoszech lub Austrii po rozpoczęciu usługi hotelarskiej

Copyright © Kramer Sport 2016. All rights reserved.