Wysiłek fizyczny to nie tylko więcej energii na cały dzień i ogólna satysfakcja, ale również doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Gorąco zachęcam do czynnego wypoczynku, relaksu, pozbycia się stresów, poprawy swojej kondycji fizycznej i stanu zdrowia, zadbania o swój wygląd, urodę i wspaniałe samopoczucie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęć fitness:

Poniedziałek 

godz. 19.00 – 20.00

– BPU –  trening na brzuch, uda, pośladki – ćwiczenia wzmacniające mięśnie i redukujących tkankę tłuszczową, powtarzane od kilku do kilkunastu razy ze szczególnym uwzględnieniem
newralgicznych partii mięśniowych brzucha, pośladków, ud. Regularne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, oraz przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej.

Środa

godz. 19.00 – 20.00

– BODY BALL – trening na dużych piłkach, którego atutem jest angażowanie wszystkich mięśni, ponieważ ciało stara sie utrzymać równowagę. Celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięsni głębokich, ćwiczymy bez obawy o kontuzję. Dodatkowo na zajęciach wprowadzone zostają 1 kg ciężarki dla wzmocnienia efektu. Kompleksowy cel i rezultaty w postaci przyśpieszania procesu spalania tkanki tłuszczowej.

Piątek

godz. 19.00 – 20.00

– PILATES  – Zajęcia odpowiednie dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania. Podczas ćwiczeń nie wykonujemy gwałtownych ruchów i podskoków – jest to metoda doskonała dla osób z bólami stawów i kręgosłupa, osób z nadwagą ograniczającą możliwość aktywnych ćwiczeń.
Charakterystyczny dla tej metody jest także fakt, że nie skupia się tylko na mięśniach dużych i mocnych, ale wzmacnia też te małe i słabe, o istnieniu których często w ogóle nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie zaczniemy ćwiczyć.

 

 

Zajęcia będą odbywać się na sali gimnastycznej GIMNAZJUM NR 1 W ANDRYCHOWIE przy
ulicy I.Daszyńskiego 14

 

Zajęcia jednorazowe -12 zł, karnet 4 zajęć – 40 zł

Copyright © Kramer Sport 2016. All rights reserved.